Akwizycja aptek

 

Od 2011 roku nasza sieć powiększyła się 5-krotnie do prawie 300 placówek na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do współpracy właścicieli aptek indywidualnych oraz sieci aptecznych, którzy zamierzają wycofać się z rynku i z zyskiem sprzedać prowadzony biznes.

Od 2011 roku Dr.Max jest najszybciej rozwijającą się siecią aptek w Polsce. W ciągu 3 lat zwiększyliśmy liczbę placówek ponad 5-cio krotnie, do prawie 300 aptek osiągając ok. 2,5% udziałów rynkowych (wg. liczby aptek). Pod względem liczby aptek staliśmy się tym samym największą w kraju siecią niezależną od dystrybutora leków.

Dalszy rozwój Dr.Max jest częścią procesu konsolidacji polskiego rynku leków. Z każdym rokiem tworzy się w Polsce coraz większa liczba sieci aptecznych jako odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie pacjentów na wysokie standardy opieki połączone z przystępnością i niskimi cenami. Jest to pozytywne zjawisko nie tylko z punktu widzenie rozwoju gospodarki, ale przede wszystkim pacjentów. Dzięki postępującej konsolidacji sieci apteczne stają się gwarantem niskich cen i szerokiego wachlarza usług farmaceutycznych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy kierować zapytania na adres: akwizycje@drmax.pl

Procedura zakupu apteki trwa od 2-6 miesięcy w zależności od wielkości biznesu i wstępnej wyceny.