Opis
Babyono szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt szara, 1 szt. to zestaw stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji dzieci oraz niemowląt od pierwszych dni życia. Szczotka ma naturalne włosie, które delikatnie masuje skórę głowy dziecka.
Właściwości
- Odpowiednia dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.
- Szczotka z miękkim, naturalnym włosiem kozim.
- Grzebień z zaokrąglonymi zębami.
- Zapobiega elektryzowaniu się włosów.
- Ergonomiczna rączka.
- Nie podrażnia skóry maluszka.
- Doskonała do masażu głowy i ciała dziecka.
Szczotka i grzebień do włosów marki Babyono utrzymane zostały w neutralnej, szarej kolorystyce, która jest odpowiednia zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Starannie opracowana konstrukcja na bazie naturalnych materiałów sprawia, że szczotka i grzebień mogą być używane w przypadku dzieci i niemowląt od pierwszych chwil życia. Miękkie, naturalne włosie kozie zastosowane w szczotce delikatnie masuje główkę i skórę maluszka, a dzięki właściwościom antystatycznym nie elektryzuje włosów.
W zestawie Babyono znaleźć można również nieduży grzebień z zaokrąglonymi ząbkami, który nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Szczotka i grzebień mają plastikową, wyprofilowaną rączkę, która dobrze leży w dłoni rodzica i zapewnia większy komfort podczas użytkowania. Akcesoria są w pełni bezpieczne dla najmłodszych i mogą być stosowane zarówno w domu, jak i w podróży czy też w szpitalu. Szczotkę i grzebień Babyono należy regularnie czyścić w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego mydła.
Skład
Jak stosować
Przeznaczenie
Ostrzeżenia
Wyrób należy sprawdzić przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzucić.
Zawsze używać pod nadzorem osoby dorosłej.
Produkt nie jest zabawką.
Ze względu na swoja nierównomierna grubość włosie uwalnia się w trakcie użytkowania. Jest to jego naturalna cecha. W celu redukcji tego zjawiska zalecamy przed każdym użyciem przeczesać intensywnie włosie palcami dłoni aby jak największa ilość włosia uwolniła się przed rozpoczęciem czesania dziecka.
Zalecamy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
Opakowanie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przed pierwszym użyciem należy wyparzyć produkt wrzątkiem (nie gotować!) i wysuszyć.
Producent
Babyono sp. z o.o.
ul. Kowalewicka 13
60-002 Poznań
e-mail: info@babyono.pl