Opis
Dr. Santé Aloe Vera maska do włosów z nawilżającym ekstraktem z aloesu, 300 ml to maska rekonstrukcyjna do odbudowy i wzmocnienia włosów każdego rodzaju, doskonale radzi sobie z problemami zniszczonych, przesuszonych włosów i rozdwojonymi końcówkami.
Właściwości
Maska ta zawiera 100% soku z aloesu, który nawilża i odżywia włosy, pomagając im odzyskać zdrowy wygląd, blask i elastyczność.
Oprócz soku z aloesu maska zawiera również takie cenne składniki jak hydrolizowana keratyna i pantenol.
Hydrolizowana keratyna pomaga odbudować strukturę włosów, wzmacniając je i chroniąc przed dalszym uszkodzeniem.
Pantenol zapewnia dodatkowy efekt nawilżający, pomagając zatrzymać wilgoć w strukturze włosów i chroniąc je przed wysuszeniem i łamliwością.
Skład INCI
Jak stosować
Przeznaczenie
Ostrzeżenia
Pojemność
Uwagi
bez SLS
Seria
Dystrybutor
Eurus Sp. z o.o
ul. Ignatki 40/1
16-001 Kleosin, Polska
e-mail: reklamacje@eurus.com.pl
Producent
Elfa Pharm sp. z o.o.
ul. Chociw 99
98-170 Widawa, Polska
e-mail: kontakt@elfapharm.pl