Feetcalm pianka do stóp regenerująca mocznik 25%, 75 ml

Dostępny
55,96

Cena za 100 ml: 74,61 zł

O produkcie: Feetcalm pianka do stóp regenerująca mocznik 25%, 75 ml

100054340

Opis

Feetcalm pianka do stóp regenerująca mocznik 25%, 75 ml to kosmetyk do pielęgnacji stóp, których skóra jest bardzo sucha, z widocznymi pęknięciami. Pianka zawiera składniki intensywnie nawilżające skórę i stymulujące jej naturalne procesy naprawcze.

Właściwości

  • Odpowiednia dla wrażliwej skóry.
  • Mocznik działa złuszczająco.
  • Alantoina łagodzi podrażnienia.
  • Kwas hialuronowy nawadnia skórę.
  • Oliwa z oliwek wygładza i uelastycznia.
  • Gliceryna przeciwdziała przesuszaniu.
  • Przyjemna konsystencja.
  • Testowana dermatologicznie.

Regenerująca pianka do stóp Feetcalm z mocznikiem 25% umożliwia stosowanie na każdy rodzaj skóry stóp. Nadaje się do aplikacji także na uszkodzoną skórę, z pęknięciami na piętach, odciskami oraz modzelami. Ze względu na wysokie stężenie mocznika przeciwdziała zrogowaceniom, przywracając skórze pożądaną miękkość. Tym samym ułatwia wnikanie kwasu hialuronowego, który zwiększa zdolność skóry do wiązania wody w głębszych warstwach. W rezultacie skóra odzyskuje dawną gładkość oraz elastyczność.

Recepturę regenerującej pianki do stóp Feetcalm z mocznikiem 25% wzbogaca alantoina, która ma właściwości przeciwzapalne, a także dodatkowo nawilża i regeneruje skórę. Dodatek oliwy z oliwek dostarcza skórze antyoksydacyjną witaminę E, która neutralizuje wolne rodniki odpowiadające za uszkodzenia skóry. Gliceryna tworzy na powierzchni skóry warstwę okluzyjną, która ogranicza nadmierną utratę wody. Pianka łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej, lepkiej warstwy.

Skład INCI

Aqua, Urea, Isobutane, Propane, Dipropylheptyl Carbonate, Ceteareth-20, Glycerin, Cetyl Stearyl Alcohol, Butane, Pentylene Glycol, Fructose, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Maltose, Sodium PCA, Sodium Chloride, Trehalose, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Glucose, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum, Tetrasodium EDTA, Trisodium NTA, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cyclohexane, Olea Europaea Leaf Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Propylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tocopherol

Jak stosować

Stosować rano i wieczorem na czyste, suche stopy i nogi. Przed nałożeniem wstrząsnąć i trzymać pojemnik pionowo.

Ostrzeżenia

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: w przypadku podgrzania może wybuchnąć. Trzymać z dala od źródeł temperatury, gorących powierzchni, iskier, nieosłoniętych płomieni i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie pryskać w pobliżu nieosłoniętych płomieni ani innych źródeł zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed promieniami słońca. Nie wystawiać na działanie temperatur powyżej 50°C. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Pojemność

75ml netto

Dystrybutor

Trade Lab Sp.z o.o. Sp.k
Młynarska 7
01-205 Warszawa

Producent

Trade Lab Sp. Z O. O. Sp. K.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu

Uwaga