Opis
Barwa Naturalna wygładzający krem do rąk i paznokci Piwonia 100 ml jest polecany do pielęgnacji przesuszonej i dojrzałej skóry. Odżywia, wygładza i regeneruje dłonie. Dodaje skórze witalności i dba o jej wygląd. Pozostawia po sobie kwiatowy zapach.
Właściwości
- Bogata formuła.
- Z dodatkiem składników naturalnego pochodzenia.
- Zapach piwonii.
Ekstrakt z piwonii obecny w kremie do rąk i paznokci Barwa Naturalna Piwonia wykazuje właściwości przeciwutleniające. Pomaga chronić naskórek przed uszkodzeniami wywołanymi przez promieniowanie UV, wolne rodniki i niekorzystne czynniki środowiskowe. Wspiera naturalne mechanizmy obronne skóry. Tonizuje i ujędrnia naskórek. Wspomaga regenerację skóry. Poprawia jędrność naskórka i pomaga zadbać o jego zdrowy wygląd. Skład kosmetyku wzbogaca olej jojoba. Wspomniana substancja jest emolientem – tworzy na powierzchni skóry warstwę ograniczającą nadmierną przeznaskórkową utratę wody.
Barwa Naturalna wygładzający krem do rąk i paznokci Piwonia, dostępny w opakowaniu 100 ml, zawiera również glicerynę. Substancja działa nawilżająco i ułatwia transport składników aktywnych kosmetyku w głąb skóry. W recepturze produktu znalazła się również kojąca alantoina. Łagodzi ona podrażnienia skórne i wspomaga regenerację skóry. Alantoina nawilża i zmiękcza dłonie. Zapewnia też uczucie gładkiej skóry. Składnikiem kremu jest także ciekła parafina. Nie wnika ona w naskórek, lecz tworzy wyczuwalną lipidową warstwę na jego powierzchni. W ten sposób substancja przeciwdziała nadmiernej utracie wody ze skóry.